Viru Toidu parimad 2015

Alanud on konkurss “Viru Toidu parimad 2015”, kõikide ettepanekuid oodatakse hiljemalt 11.03.2016 aadressile info@virutoit.ee!

Konkursi „Viru Toidu parimad 2015 eesmärgiks on tunnustada Virumaal edukalt tegutsevaid ettevõtjaid, kes tegelevad toidu tootmise ja –töötlemisega ning toitlustamisega. Samuti atraktiivseid edukate tulemustega valdkondlikke projekte, et teadvustada inimestele kohaliku toidu ja toidukultuuri olulisust.
Tunnustamise kategooriad on järgmised:

1. AASTA PARIM VIRUMAA TOIDUTOOTJA
2. AASTA PARIM VIRUMAA TOITLUSTAJA
3. AASTA PARIM VIRU TOIDU TEGU

Konkurssi võitjad kuulutatakse välja Viru Toidu tunnustusüritusel 18. märtsil 2016.
Kandidaate võivad konkursile esitada: eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused välja arvatud konkursi korraldaja. Esitada võib mitu kandidaati.
Kõik nominendid palume esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@virutoit.ee, MTÜ Kohalik Toit koduleheküljel www.virutoit.ee asuva esitamise ankeedi kaudu või kirjalikult aadressil Keskväljak 1- 310, Jõhvi 41594, Ida-Virumaa märgusõnaga „Viru Toidu parimad 2015“.
Esitamise vorme oodatakse hiljemalt 11. märtsiks 2016. a.
Loe lisainfot: Viru Toidu parimate toidutootjate ja toitlustajate tunnustamise statuut –
MTÜ Kohalik Toit on Virumaa ettevõtjaid ühendav organisatsioon, mis tegeleb kohaliku toidu propageerimisega. See on mittetulundusühing, mille eesmärk on ühendada Virumaa väikeettevõtjaid ja organisatsioone, kes pakuvad ehtsaid ja häid Virumaa kohalikke toidutooteid. Meie põhitegevus on tutvustada Virumaa toidutooteid ja piirkonda läbi kohaliku toidu ning arendada piirkondlikku koostööd loodud võrgustikus, kuhu kuuluvad tootjad, töötlejad ja toitlustajad.
Piirkonna- ja kvaliteedimärgi „VIRU TOIT“ eesmärgiks on:
Väärtustada Virumaa kohalikke tooteid
Suurendada tarbija usaldust Virumaa toodete kvaliteedi osas
Toetada Virumaa toodete müüki (k.a eksporti)
Luua konkurentsieeliseid
Toetada Virumaa ettevõtjate koostööd ja võrgustumist

Lisainfo e-mailil info@virutoit.ee