VIKO liikmed võtavad töövarjud 19.11.2015

Töövarjupäev (TVP) on päev gümnaasiumi õpilastele. TVP annab noorele võimaluse heita pilk poole tööpäeva vältel täiskasvanud eduka inimese “päristöö” olemusse. Õpilased näevad, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad. Õpilane jälgib varjuna täiskasvanu tööpäeva tööprotsessi sekkumata. Seega ei sega töövari spetsialisti päevaplaani. Samas garanteerib noore kaasamine oma tegevustesse rutiinivaba ja mõlemale huvitava tööpäeva. JA Eesti eesmärk on ergutada noortes inimestes huvi ettevõtluse ja majandusevastu, aidata tajuda seost hariduse ja tulevaste karjäärivõimaluste vahel soovitud elukvaliteedi saavutamiseks.
VABATAHTLIKUNA ON TEIL VÕIMALUS
• olla töötajaks, kelle päevatööd saab õpilane varjuna jälgida;
• aidata noorel mõista oma ettevõtte, organisatsiooni tegevusvaldkondi;
• jagada oma professionaalseid kogemusi edu saavutamiseks tulevikus.

Head liikmed, teie seas on palju ettevõtjaid, omavalitsute juhte, MTÜ juhte, noorsootöötajaid, põllumehi jne. Kas olete valmis ennast appi pakkuma, et gümnasistid saaksid tulla töövarjuks, see annab taas võimaluse ettevõtlikele noortele?
Kes on nõus ettepanekuga siis andke sellest teada esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 04.11.2015 minu meiliaadressile kadri.kuusmik@viko.ee. Saan eelnevalt koolidesse teada anda kuhu noor saab minna ja kellega ühendust võtta.

MTÜ Virumaa Koostöökogu annab võimaluse ja noor saab tulla tegevjuhile töövarjuks!

Loodame, et nimekiri tuleb pikk !