Tule Maailmamuutjaks sotsiaalse ettevõtl(ikk)use suvelaagrisse!

Mis? Noorte inspiratsioonilaager sotsiaalse ettevõtl(ikk)use teemal
Millal? 17.-19. august 2021
Kus? Mõedakul
Kellele? Virumaa Koostöökogu piirkonna noortele (*Lüganuse vald, Viru-Nigula Aseri piirkond, Vinni valla Rägavere piirkond)
Algus 17. augusti hommikul kell 10.00 ja lõpp 19. augusti õhtul kell 18.00.
Buss viib nii laagrisse kui ka toob tagasi. Täpsem transpordiinfo saadetakse registreerunutele.Laagritegevusi veavad Changemakers tegijad – https://www.changemakers.ee/
Changemakers aitab uutel maailmamuutjatel kasvada. Ole avatud ja löö kaasa!17.08.2021
Esimesel päeva hommikul õpime üksteist tundma ja paneme aluse järgnevateks päevadeks. Meid ootab:
• Aardejaht meie valdustes
• Viktoriin/Kahoot saamaks teada seda, mida me ei tea 🙂
• Erinevad tiimitöö ja loovmängud

Päeva teises pooles teeme läbi “Maailma kõige vastikuma töö” simulatsiooni. Nimi on sama hea, kui asi ise! Samuti kogume kuldseid nippe kõigi päevade tarbeks ning meid külastab paar esinejat (mõni neist on kohapeal, mõni arvutiekraani vahendusel).

18.08.2021
Teine päev kulgeb sotsiaalse ettevõtja elurütmis. Selle jaoks läbime terve päev kestva “Maailmamuutja” simulatsiooni. Nuputame ja leiame nii probleeme, mis meid ja teisi vaevavad kui ka leiame lahendusi, et saaks parem. Loome prototüübi, mis ei tundu kellelegi prototüüp ja mida ostetakse juba tõelise toote või teenuse pähe JA viime läbi turu-uuringu, et saada aru, kas see, mida te just lugesite, vastab tõele või on lausvale 🙂

19.08.2021
On aeg vormistada tehtu tulemusteks! Päeva alustame kahe päeva tulemuse elluviimise lainele asumisega ja saame teada, kus asub rahakraan. Seejärel kõikide inimeste hirm – avalik esinemine (APPI!) Päeva teises pooles läheb tõsiseks andmiseks – ootab finaal, kus selguvad parimatest parimad ja erakordsetest erakordsemad ning lõpetuseks ütleme tänusõnad, teeme kokkuvõtted, jagame pisaraid ning naeratusi.
Õhtutele annavad värvi erinevad töötoad loovteraapia ja joogaga, otse loomulikult ka üks korralik diskoõhtu.
Samuti peame maha vestlusõhtu koolitaja, raamatuautori, joogaõpetaja, näitleja ja laulja Marilyn Jurmaniga, kellega arutleme noorte teemade üle.

Laager on nutivaba! Täpsem info koos laagri päevakavaga registreerunute postkasti peale 31.07.2021!

Majutus Mõedaku Puhkeskuses, 4–8 kohalistes tubades. Toitlustus 3X päevas + 2 vahepala.
Ühel õhtul saavad soovijad ka saunalavale, kus teadupoolest sünnivad kõige geniaalsemad ideed, nii et ujukad kaasa ja vihad valmis!

Lisaküsimused laagri kohta: Gerri Alamets, gerri.alamets@maidla.ee, +372 5342 8507

Registreeru laagrisse hiljemalt 31.07.2021 SIIN
Laager viiakse ellu Leader koostööprojekti “Häid näiteid Ungarist ja Eestist” siseriiklike noortele suunatud tegevuste raames.