Matk Purtse mõisast Koogu mõisa

Meie esimene matk kulges Aa mõisast Purtse mõisa. Seekord alustame oma mõisamatka Purtsest ja lõpetame Koogus. Tegemist on ca 16-18 km matkaga. Kes tunneb, et nii pikk matk käib üle jõu siis , on võimalus alustada või lõpetada kusagil vahepeal.
Nagu ikka, tegemist on vabatahtliku üritusega ning kõik osalejad korraldavad oma transpordi ja näksipausi ise. Taaskord tasub sõpradega kokku leppida. Oma autod on võimalik viia/kutsuda järgi Koogu Olerexi parklasse (aga ka nt Aserisse juhul, kui läbitakse lühemat distantsi).
Kell 10.00 kohtume Purtse Mõisa parklas. Pikalt mõisas tegutsenud Janner ja Sigrid räägivad mõisa ajaloost, saame teada, kas siin ikka veel kummitab. Meie teekond kulgeb Liimala randa ja sealt edasi juba randa mööda Aserisse. Rannaolud pole suvised, sestap olge valmis jääkonarusteks ja muuks. Käimiskepid on tungivalt soovituslikud. Kõnnime läbi Aseri kuna Reeskallas on hetkel läbimatu. Väike peatus tuleb Aseris aadressil Rahva 2. Seal saavad huvilised kas lahkuda või liituda matkaga. Koogus on meie matka lõpp ja kui hästi läheb siis ootab lõpus ka väike üllatus.
Matka lõppedes saate keha kinnitada Olerexi restoranis või siis matka alguspunktis Purtse mõisa restoranis Von Taube (kus siis kellegi auto parajasti on).
Tore oleks, kui märgiksid ennast matkal OSALEJAKS kui plaanid kindlasti tulla.