Konkursile “Viru Toit parimad 2016” oodatakse ettepanekuid

Konkursi Viru Toit parimad 2016 eesmärgiks on tunnustada Virumaal edukalt tegutsevaid ettevõtjaid, kes tegelevad toidu tootmise ja –töötlemisega ning toitlustamisega.Kandidaatide seitamise tähtaeg on 28.02.2017

Konkurss Viru Toit parimad 2016

Tunnustamise kategooriad on järgmised:

1. AASTA PARIM VIRUMAA TOIDUTOOTJA
2. AASTA PARIM VIRUMAA TOITLUSTAJA
3. AASTA PARIM VIRU TOIDU TEGU

Konkurssi võitjad kuulutatakse välja Viru Toidu tunnustusüritusel 10. märtsil 2017.
Kandidaate võivad konkursile esitada: eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused välja arvatud konkursi korraldaja. Esitada võib mitu kandidaati.
Seekord saab nominente mugavalt ja kiiresti esitada Google küsimustiku täitmisega: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3z_rNb1UtLIZvRMmNBMe2p1Mg-mRRSJ8jgQdTqhNxB8SDUw/viewform
Nominente saab esitada ka elektrooniliselt e-posti aadressile info@virutoit.ee, MTÜ Kohalik Toit koduleheküljel asuva esitamiseANKEEDI kaudu või kirjalikult aadressil Keskväljak 1- 312, Jõhvi 41594, Ida-Virumaa märgusõnaga „Viru Toidu parimad 2016“.
Esitamise vorme oodatakse hiljemalt 28. veebruariks 2017. a.
Loe lisainfot: Viru Toidu parimate toidutootjate ja toitlustajate tunnustamise statuut. 
MTÜ Kohalik Toit on Virumaa ettevõtjaid ühendav organisatsioon, mis tegeleb kohaliku toidu propageerimisega. See on mittetulundusühing, mille eesmärk on ühendada Virumaa väikeettevõtjaid ja organisatsioone, kes pakuvad ehtsaid ja häid Virumaa kohalikke toidutooteid. Meie põhitegevus on tutvustada Virumaa toidutooteid ja piirkonda läbi kohaliku toidu ning arendada piirkondlikku koostööd loodud võrgustikus, kuhu kuuluvad tootjad, töötlejad ja toitlustajad.
Piirkonna- ja kvaliteedimärgi „VIRU TOIT“ eesmärgiks on:
Väärtustada Virumaa kohalikke tooteid
Suurendada tarbija usaldust Virumaa toodete kvaliteedi osas
Toetada Virumaa toodete müüki (k.a eksporti)
Luua konkurentsieeliseid
Toetada Virumaa ettevõtjate koostööd ja võrgustumist

Lisainfo e-mailil info@virutoit.ee