Kõik sohu !

Meile meeldib tule ka  !

Virumaa Koostöökogu juhatus on ilmselt kõige aktiivsem tegutseja looduses, kes kaasab ka oma liikmeid matkadele. Aga teisiti ei saakski, kui meie ümber on nii palju kaunist loodust otse Virumaa Südames.

Meie seekordne matk viib meid lõpuks Sirtsi sohu … just, just sinna kuhu veebruarikuu Äripäev suunas. Ettevõtja Jussi Pärnpuu:”Valitsuse tava alustada nädalat maksuideedega peletab investorid Sirtsu sohu” Meie, Virumaa südame turismitegijad, saame selle üle ainult rõõmustada ja ootame Sirtsu sohu lisaks investoritele ka valitsust, ettevõtjaid ja kõiki teisi. Omalt poolt pakume majutust, toitlustust ja giiditeenust. KÕIK SIRTSU SOHU! Ütles MTÜ Virumaa Koostöökogu juhatuse liige Kaja Kreisman.

Kas pole vahva! Me oleme igatahes ootel ja lähme sohu juba 27.03.2017 koos Ahto Täpsiga, kes teab ja tunneb meie piirkonna metsasid kõige paremini.

Me ei lähe sohu niisama see on ikka sammu- ja mõttetalgud koos. Nimelt on VIKOl projekt “Noored sohu”, mille raames tehaks ka kolme soosse korralikud kaardid, tähistused loodusesse ja infotahvlid. Kõige paremini oskavad öelda ikka inimesed ise, milline see matkarada peaks olema, mida sa seal näha tahaksid, milliseid lugusid kuulda ja palju muud põnevat. Küll siis need investorid ja valitsus ka tuleb