“Disaini ennast ettevõtjaks – ettevõtlus kui elustiil!”

Tulemas on piirkonna keskkoolinoortele inspiratsiooni pakkuv koolitus “Disaini ennast ettevõtjaks – ettevõtlus kui elustiil!”

Nimelt teeme koostööd piirkonna noore ettevõtja/koolitaja Enel Kärboga, kes soovib panustada noortesse, kel on ees valikute aeg. Me kõik soovime, et meie piirkonna noortes jätkuks uudishimu, ettevõtlikkust ja tahet saada teada midagi uut ning kuulata seda kodukohast pärit eduka noore ettevõtja käest.

Enel on oma 4 tunnise koolituse sisu kohta kirjutanud järgmiselt:

Ø  Sooviksin koheselt noortega samastuda ja rääkida enda “pea laiali” olekust keskkooli lõpus. Kaasata neid mõtlema, kas nad juba teavad oma valikutest, mis ja kuidas edasi või on alles protsessis (väikene praktiline kaasatus).
Ø  Põhinen siinkohal ka väga palju tehnikale, et välja selgitada ja arutada noorte “tugevusi”, sest kui me teame enda väljapaistvaid omadusi/tugevusi, siis on see hea baas oma ideede rakendamiseks edasi liikuda (siinkohal oleks hea teada grupi suurust).
Ø  Lisaks jagan oma “tugevusi” ja kuidas ma need enda kasuks tööle olen pannud.
Ø  Läheksin sealt edasi oma valikutest edasi õpingute peale ja kuidas ma täna olen leidnud oma kire, millega ma soovin tegeleda ja “koos kasvada“.
Ø  Kuidas on mind isiklikult aidanud teenindus- ja müügitöö. Ning mõte, et me müüme ennast igapäevaselt, siis tehnikad, nipid on meile lausa hädavajalikud, kuidas elus paremini toime tulla.
Ø  Teeksin väikese vaate müügitehnikatest ning selliste elavate näidetega, kuidas noored saaksid ennast ka “esitleda” näiteks kooli sisseastumisel või siis teistpidi oma kaaslasele mõne hea idee mahamüümisel.
Ø  Müü ise või müüakse Sulle!
Ø  Räägiksin hirmude kooselamisest, tehnikatest, mida saame edukalt katsetada ning sealjuures oma unistustega edasi minna;
Ø  Kuhu ma olen tänaseks jõudnud klienditeenindaja ametikohast ning millist tööd ma täna teen
Ø  Millised võimalused on mulle täna andnud ettevõtlus ning kuidas ma nende eest ka tänulikkust tunnen.
Ø  Kuidas ma täna töötan, mõtlen ning ennast täiendan ja ÕPETADA lasen!
Ø  Jagaksin ka inspireerivaid videomaterjale, mis panevad kindlasti noori mõtlema!

Koolitused toimuvad piirkonna noortele.

Viru-Nigula vallas, Kunda koolis 01.10.2021

Kiviõli 1 Keskkoolis 22.10.2021

Koolitust rahastab Leader meede rahvusvahelise koostööprojekti “Häid näiteid Ungarist ja Eestist” raames.

Elagu noored!