Avatud talude päeval osaleb Virumaa Koostöökogu piirkonnast 6 ettevõtet!

Üle-eestiline Avatud talude päev toimub juba sellel pühapäeval 24.07.2016.

MTÜ Virumaa Koostöökogu on väga rahul, et Avatud talude päevast 24.07.2016 võtab osa Ida-Virumaal 17 ettevõtet. Nendest 17-st on 6 meie väikesest piirkonnast. Me oleme uhked igatahes, et nii tublid ja tegusad inimesed toimetavad meie piirkonnas! Kuna käimas on ka Viru Toidu külastajamäng siis tasub kindlasti olla aktiivne ja külastada paljusid ettevõtteid. Külastajamängu ankeedi saate te nn Avatud talust, sealt küsite endale kleepsu ja panete külastuskohale ja nii kuni viienda kohani, kust saate samuti kleepsu ja auhinna ettevõtja poolt!

Kui hakkate tulema kõige lääne poolsemast kohast siis minge Aseri valda, Koogu külla, kus asub Männituka hobi-ja hobutalu! Siis jääb teele Purtse kindlus, kus on erinevad tegevused ja tasuta kontsert kell 13.00 Uhtna Mandoliiniorkestri ja Kiviõli Kunstide Kooli poolt. Järgmisena minge Lüganuse talupoodi, kus ootab teid Vendi aiandustalu värsked juurviljad ja talutehnika. Savalas ootab teid Vanakõrtsi Talu, kus pakutakse nii sööki kui ka jooki ja saab ka hobustega ratsutada. Tallinn-Narva maantee äärde jääb tore väike Varja kohvik, mis pakub head sööki ja kohalikku laadakaupa! Kõige kaugemas nurgas või siis hoopis lähemas nurgas asub Kohtla vallas, Vitsiku külas ratsaspordiklubi Rider, kes tegele hobustega, päevakavas esinemised, tehakse ekskursioone ja avatud on ka kohvik!

PS! Külastajana palun ära unusta ennast registreerida Avatud talus, kuna nii oluline on teada, kui paljud inimesed külastasid Avatud talude päeva!

Näeme pühapäeval!!