ARENGUSEMINARI VIDEOKUTSE

ARENGUSEMINAR 07.03.2014 MAIDLA RAHVAMAJAS

VIDEOKUTSE

Seminar on ellu kutsutud eelkõige Virumaa Koostöökogu (loe: VIKO- Lüganuse, Sonda, Aseri ja Rägavere + Kiviõli) piirkonnas elavate ettevõtlike inimeste, sealkandis toimetavate ettevõtete ja muidugi kõikide teiste huviliste jaoks, kellele VIKO piirkonna edenemine on südamelähedane ja korda läheb.

Seminari eesmärgiks on tuua osalejatele uudiseid, tuge ja julgustust motiveerimaks neid ettevõtlusega alustama ja tegelema. Fakt on see, et 2013. talvel esimest hooaega alustanud Kiviõli Seiklusturismikeskus on andnud pikalt unes olnud piirkonnale uue hingamise (2013. aasta lühikese- kahekuulise hooaja jooksul külastas keskust 14 000 inimest).

Senine külalistetulv saab mõne aasta pärast, kui avatakse Aidu Veespordikeskus, paisuma topelt. Kõik nad vajavad aga kohapeal erinevaid teenuseid- seega ootus meie ettevõtluskeskkonnale kasvab pidevalt. 

Vot just siinkohal ongi VIKO piirkonna inimestel ja ettevõtetel võimalus- tekkinud on nõudlus turismi toetavaks väike- ettevõtluseks, mis võib ümbruskaudsetesse valdadesse tekitada hulgaliselt uusi ettevõtteid ja  seeläbi ka hulgaliselt töökohti.