Rahvusvaheline koostööprojekti laager Uljastel

  • juuli 23 – 27, 2018
  • Uljaste

Eelmisel aastal alanud rahvusvaheline koostööprojekt Nuoret Seprat on jõudnud teise tegevusaastani ja uuel suvel on plaanis ka uued noortelaagrid – sel aastal toimub neid kaks ja mõlemad on rahvusvahelised. Osalema ootame nii Eesti kui Soome noori.

Laagrid on sel aastal suunatud vanusele 13–17. Kokku on võimalus piirkonnast osaleda viiel noorel. Kohtade täitmisel katsume lähtuda printsiibist, et koostöökogu iga omavalitsuse noored oleksid esindatud.

Soome laager toimub sel aastal Virolahtis ja keskendub kultuuriteemadele. Noortel on võimalus teha ettevalmistusi laagrit lõpetaval Sõbralaadal osalemiseks – kavas on põnevad video ja fotoprojektid, töötubade ettevalmistus laadakülalistele ja oma laada-telgi programmi kujundamine.

Uljaste noortelaager keskendub oma kodupiirkonna looduskeskkonna võimalustele olla ettevõtlik. Õpitakse looduses toime tulema, märkama keskkonda ja selle väärtusi; laagris toimuvad erinevad veetegevused koos veeohutusloengutega ja seikluslikud loodusmatkad.

Laagrisse registreerumine kestab 31. maini aadressil keit.lipp@viko.ee. Lisainfo telefoni 56268633.

Laagriga kaasnevad kulud katab MTÜ Virumaa Koostöökogu. Projekti toetab Leader meede.

JAGA
2018-7-23 2018-7-27 Europe/London Rahvusvaheline koostööprojekti laager Uljastel Eelmisel aastal alanud rahvusvaheline koostööprojekt Nuoret Seprat on jõudnud teise tegevusaastani ja uuel suvel on plaanis ka uued noortelaagrid – sel aastal toimub neid kaks ja mõlemad on rahvusvahelised. Osalema ootame nii Eesti kui Soome noori. Laagrid on sel aastal suunatud vanusele 13–17. Kokku on võimalus piirkonnast osaleda viiel noorel. Kohtade täitmisel katsume lähtuda printsiibist, Uljaste
salvesta sündmus kalendrisse

registreeri

* kõik väljad on kohustuslikud
Oled juba registreerinud.