UUDISED


Aastalõpuseminar!
lisatud 07.01.2014

03.01.2014 toimus MTÜ Virumaa Koostöökogu ja MTÜ Kirderanniku Koostöökogu ühine aastalõpuseminar, seekord Kõrtsialusel. Tegemist oli 5-nda ühise seminariga, kus Leader tegevusgrupid teevad liikmetele ülevaate oma aastast ning traditsiooniks saanud oksjon toimus ka seekord. Oksjonile olid liikmed toonud erinevaid tooteid, teenuseid ja põnevaid esemeid. Oksjoni tulu kogusime jätkuvalt Ida-Viru Keskhaigla lasteosakonnale. Kogutud oksjonitulu, mida oli kokku 605 eurot, ostame lastele haiglas oleku ajal loovaks tegutsemiseks, mängimiseks erinevaid vahendeid. Aitäh kõikidele panuse eest! Pilte aastalõpuseminarist vaadake galeriist!


Maidla noorte meediaringi filmid on vaatamist väärt!!
lisatud 30.12.2013

Meie tublid noored said hakkama väga lahedate videolõikudega, mis on tehtud Virumaa Koostöökogu piirkonnast. Filmidel on kajastatud piirkonna turismiasjaliste ettevõtmised, tradistsioonilised üritused ja kaunid paigad! Projekt sai teoks tänu Virumaa Koostöäökogu Leader meetmele "Aktiivsed noored".

Vaata filme siit:

maidlameedia.tumblr.com/


I Strateegiaseminar
lisatud 11.12.2013

Virumaa Koostöökogu esimene strateegiaseminar toimus 10.12.2013 Kohtla-Nõmme rahvamajas. Oma strateegiaprotsessi viime läbi koostöös Kirderanniku Koostöökoguga. Õigel joonel hoiab meid Lauri Jalonen Ida-Viru Ettevõtluskeskusest.

Jälgi meie uudiseid, kuna postitame siia edaspidi ka kokkuvõtted starteegiaseminaridest, et meie liikmed ja elanikud saaksid nendega tutvuda ja anda oma mõtteid tegevusgrupile.

Esimese seminari pilte saad vaadata galeriist http://www.viko.ee/index.php?id=10